Teklif Alın
İletişim: 0539 236 3074

İzmir, Mermer Tezgah

Kalitemizi Gösteren bir diğer faktör ise kullandığımız mermer çeşitlerimizin 1. sınıf kalitede malzeme olmasıdır. Mermer hizmeti almak için öncelikle bizimle iletişime geçin, ölçünüzü alalım ve imalata geçelim. Montaj işleminden sonra mermer tezgahınızı kullanmaya başlayın. İşlemlerimizde kaliteli mermerler kullanmaktayız. Bunlardan bazıları altta listelenmektedir; - Mermer Tezgah - Çimstone Tezgah - Traverten - Granit Tezgah - Belenco - Calisco

Mermer Nedir?

Kayanın, oluştuğu ortamın fiziksel ve kimyasal durumu dışındaki koşullar altında katı halini koruyarak geçirdiği dokusal ve mineralojik değişim, metamorfoza tepki olarak kireçtaşının kristalleşmesi ve yine dolomitik bir bileşimdir. Karbonat kayaları başlıca kalsit, dolomit ve değişik oranlarda silis içeren minerallerden oluşurlar. Egemen mineralleri ise kalsit ve dolomittir. Bunlar kontak metamorfizmaya uğradıklarında kabaca mermer ve/veya kalksilikat fels adını alırlar.

İzmir Granit Mermer Firması

İzmir mermer üreten bir firma olarak hizmetlerimizi aktif olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yönetiyor ve her zaman memnun bir müşteri kitlesi yaratıyoruz. Mermer granit kalitesine oldukça duyarlı olan firmamız, müşterilerine her zaman en iyi ürünleri sunmakta ve bu sayede her geçen gün hedef kitlesini genişletmeyi başarmaktadır. Kaliteli granit mermer denilince karşımıza ısıdan ve sudan etkilenmeyen, kirlenmeyen tuğlalar çıkıyor.

İzmir, Mermer Fiyatları Nelerdir?

İzmir Mermer tezgah fiyatları belirlenmesinde bir çok unsur vardır, örnek vermek gerekirse; Mermer tezgah veya mermer kaplama yapılacak alanda ölçü alınması gerekmektedir. Ne kadar mermer kullanılacağı hesaplanması gerekmektedir. Ortalama fiyat bilgisi paylaşmak yanıltıcı bilgiye yol açabilir. Örneğin, “İzmir Mermer Tezgah” hizmetimizden yararlanmak için ” Mermer Tezgah” fiyatı istediğinizde adresinize gelip ölçü alıyoruz ve size kullanılacak mermer kalitesini soruyoruz ve ona göre fiyat çıkarıyoruz. İmalat aşamasına geçip hazırladıktan sonra mermer tezgahın montajına başlıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Mermerli Mah, 1408. Sk. No:16, 35660 Menemen/İzmir

Sosyal
Tezgah

Anka Tezgah Tüm Hakları Saklıdır.