Teklif Alın
İletişim: 0539 236 3074

Özel mermer kaplama sipariş etmek için: 0 539 236 3074

Evinize ayrı bir hava katmak istediğinizde mermer masa mermer kaplama tercih edebilirsiniz. Bu, masanızı kişiselleştirmenin ve güzel görünmesini sağlamanın en pahalı yollarından biridir. Mermer masanız için arzu ettiğiniz görünümü elde etmenin birkaç yolu vardır. Bu yöntemi kullanmak istiyorsanız, bu işlem için en iyi sonuçları alabilmeniz için bazı önemli ipuçlarını izlemeniz gerekir.

izmir mermer masa
kaliteli mermer masa

Bilmeniz gereken ilk şey, masanızın güzel görünmesini istiyorsanız üzerine leke koymaktan kaçınmanız gerektiğidir. Bu tür bir işlem, mermerin doğal çekiciliğini kaybetmesine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda onu toz, nem ve diğer zararlı parçacıklardan koruyan koruyucu tabakasını da kaybeder. Bu amaca özel üretilmiş özel tip temizleyiciler kullanmanız mermerinizin uzun süre korunmasını ve doğal görünümünü korumasını sağlayacaktır.

Doğal mermer ile tezgah veya masa vs. yaptırmak istiyorsaniz anka izmir mermer ile iletişime geçin.

Mermer Kaplama

Farklı türdeki mermer taş kırıntıları ve kiri karıştırarak mermer kaplama elde edebilirsiniz. Daha sonra mermer parçasının üzerine birbirine karışacak şekilde yaymalısınız. İşlem tamamlandığında, mermer için özel olarak yapılmış aşındırıcı bir temizleyici kullanabilirsiniz ve bu, mermerdeki tüm renk bozulmalarını giderecek ve zarif görünmesini sağlayacaktır. Ancak temizlerken dikkatli olmalısınız çünkü bu temizleyicinin biraz fazlası parçanın görünümünü bozabileceği gibi mermerin doğal parlaklığına da zarar verebilir.

Bu, mermerinizin güzel görünmesini sağlamak için uygun fiyatlı bir yöntemdir ve masasına fazla para harcamak istemeyenler için iyi bir seçenektir. Bu kaplamayı kullanmanın ana avantajı, sadece güzel değil, aynı zamanda dayanıklı olmasıdır. Masanın bakımı için çok fazla harcamanıza gerek yok. Bu kaplama doğal maddelerden yapılmıştır ve bu da mermerin ömrünü kolayca sürdürebileceği ve herhangi bir ek koruma veya bakım gerektirmediği anlamına gelir. Bu tür kaplamanın bir başka harika yanı da, masanız için küçük boyutlu karolar kullanmak istiyorsanız, o zaman büyük bir fark yaratmayacaktır. Küçük boyutlu karolar aralarına sıkışacaktır ve bu tür özel yapım mermer kaplamalarda durum böyle değildir.

Masanızda bu tarz bir örtü kullanmanın masanızı çok parlak ve kaba göstereceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu tarz masa örtülerini kullandığınızda masanıza şık ve sofistike bir görünüm kazandıracaktır. Bir yere çıktığınızda herkesin masanıza baktığını gördüğünüzde, az önce yere pahalı bir masa koymuş olduğunuzu unutabileceksiniz. Mermerden yapılmış bir masa gibisi yoktur ve size çok fazla incelik ve şıklık verebilir. Bunu sade bir tasarıma sahip bir masada kullandığınızda efekt daha etkileyici olacaktır.

Mermerinizin parlak ve ışıltılı görünmesini istiyorsanız o zaman özel yapım bu ürünü kullanmalısınız. Bu size masanıza en etkileyici ve en güzel görünümü verecektir. Bu ürünler farklı fiyatlara sahip olduğu için fiyat konusunda endişelenmenize gerek yok. Elbette bütçenize uygun olanı ve sofranızı güzelleştirecek olanı alacaksınız.

Mermer Tezgah teklifi almak için tıklayın.

by izmirtezgah

İzmir'de mermer tezgahlar yapmaktayız. Mutfak, banyo, şömine, zemin kaplama, masa kaplama, hamam döşeme,3 boyutlu kaplama, duvar kaplama gibi hizmetler vermekteyiz. Daha önce yaptığımız işleri inceledikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Mermerli Mah, 1408. Sk. No:16, 35660 Menemen/İzmir

Sosyal
Tezgah

Anka Tezgah Tüm Hakları Saklıdır.