Teklif Alın
İletişim: 0539 236 3074

Özel mermer kaplama yaptırmak için: 0 539 236 3074

Zemin Mermer Kaplama, herhangi bir mülk için bir dizi avantaja sahiptir. Kurulumu kolaydır, inanılmaz ekonomiktir ve uzun ömürlüdür. Bu makale, mevcut özel yapım seçeneklerden bazılarına ve bunların evinizin görünümünü değiştirmeye nasıl yardımcı olabileceğine bir göz atacaktır.

 

C. Lüks mermer duvar kaplamalarını kullanabileceğiniz tek yer zeminler değil. Ayrıca tavanlara, duvarlara, sütunlara, kirişlere, cephelere, kapılara ve zeminlere de uygulayabilirsiniz. Gerçekte, yürüyüş yolunda parlak bir yüzey olarak dışarıda bile kullanabilirsiniz. Doğal taş tonu, çevrenizdeki sofistike ve lüksü gerçekten ortaya çıkarabilir.

Zemin mermer kaplamalariniz doğal ve kaliteli mermerler den yapılmaktadır. Izmir zemin kaplama icin anka tezgah ile iletişime geçebilirsiniz.

B. Mermerden yapılan yer karolarının dayanıklılığı, diğer herhangi bir döşeme türü ile kıyaslanamaz. Bunu, hemen hemen her şekle ve boyuta uyacak şekilde kesilebilmeleri gerçeğiyle birleştirdiğinizde, zaman ve yoğun kullanım testine dayanabilecek ideal bir ürün elde edersiniz. Mermer karolarınızı yıllarca gevşeme, kayma veya hasar görme endişesi duymadan bırakabilirsiniz. Bunu, genellikle çok daha kısa raf ömrüne sahip olan piyasadaki diğer seçeneklerle karşılaştırın.

İzmir Zemin Mermer

C. Mermer ile elde ettiğiniz özel yapım görünüm de harika çünkü sonunda gerçekten eşsiz bir döşeme parçasına sahip oluyorsunuz. Bu, insanlar ona baktığında, orijinal olduğunu anında anladıkları anlamına gelir. Sizinkiyle tam olarak aynı tasarıma veya stile sahip olacak başka kimse yok. Bu, evinizi dekore etmek ve değer katmak için mükemmel hale getirir.

D. Malzemenin kendisi çarpıcı görünüyor. Mermer, sonunda ne yaparsanız yapın, her zaman iyi görünecek. En temel renklendirme bile ona harika bir görünüm verecektir. Renk, açık pembeden koyu kırmızıya ve hatta yeşile kadar değişebilir. En iyi yanı, rengi ne olursa olsun, yine de harika görünecek olmasıdır. Gerçekten çok benzersiz bir görünüm yaratmak istediğiniz her şeyi ekleyebilirsiniz.

Genel olarak, mermer döşeme için son derece popüler bir seçenektir, ancak yukarıda listelenenlerden çok daha fazla fayda vardır. Bu güzel döşeme seçeneğini evinize eklemeyi düşünüyorsanız, sunduğu her şeyi keşfetmek için biraz zaman ayırın. Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Zemin mermer yaptırmak için tıklayın.

by izmirtezgah

İzmir'de mermer tezgahlar yapmaktayız. Mutfak, banyo, şömine, zemin kaplama, masa kaplama, hamam döşeme,3 boyutlu kaplama, duvar kaplama gibi hizmetler vermekteyiz. Daha önce yaptığımız işleri inceledikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Mermerli Mah, 1408. Sk. No:16, 35660 Menemen/İzmir

Sosyal
Tezgah

Anka Tezgah Tüm Hakları Saklıdır.